Přednáška manželů Márových - Malajsie

V měsíci listopadu se s námi opět přijedou podělit o své zážitky z cest Alena a Jirka Márovi. Letošní podzimní přednášku manželů Márových si městské muzeum a městská knihovna pro zájemce připravili na úterý 15. listopadu od 17 hodin ve Velkém výstavním sále muzea na Masarykově náměstí 5.

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi se vypravili do jihovýchodní Asie. Cestou tam prozkoumali Dubaj a při návratu pro změnu Singapur. Hlavním cílem cesty byla Malajsie, která nabízí mnoho pestrých zajímavostí. Márovi nám představí malované chrámy, čajové plantáže i zákulisí formule 1. Společně se podíváme na koupání slonů, největší květinu světa, do cínové továrny i na opičí ostrov. Promítané fotografie a videoukázky doprovodí humorným i dramatickým komentářem.

Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa.

Plakat-Marovi-Malajsie-final